Erişimin Engellenmesi Red Kararına İtiraz Dilekçesi;

Erişimin Engellenmesi İtiraz Dilekçesi

 

……….. SULH CEZA HAKİMLİĞİ’NE

İTİRAZDA BULUNAN
(MAĞDUR)                     :

VEKİLİ                            :

KONU                            : ……. Sulh Ceza Hakimliği’nin ……. tarih ve …… / ……. Sayılı  “ www…….com” internet sitesine erişimin engellenmesi talebinin reddi kararının itirazen kaldırılarak, erişimin engellenmesi talebinin kabulüne karar verilmesinden ibarettir.

AÇIKLAMALAR :

1-) Müvekkilim adına ……. Sulh Ceza Hakimliği’ne … tarihte kişlik haklarının ihlali nedeniyle “ “www…….com” sitesine erişim engellenmesi talebi sunulmuştur. Ancak bu talebimiz hakimlik tarafından reddedilmiştir.

2-) … Sulh Ceza Hakimliği’nin kararının eksik inceleme sonucu alındığı, dolayısıyla usul ve yasaya aykırı olduğu kanaatindeyiz. Söz konusu internet sitesinde müvekkilin kişilik hakların ciddi bir şekilde saldırı bulunmaktadır.

HUKUKİ NEDENLER : 5651 Sayılı Kanun ve ilgili tüm mevzuatlar
HUKUKİ DELİLLER : İlgili internet sitesi görüntüleri ve diğer tüm deliller

SONUÇ VE İSTEM : Yukarıda açıkladığımız nedenlerle, ……. Sulh Ceza Hakimliği’nin ……. tarih ve …… / ……. Sayılı  kararına süresinde itiraz ederek, kişilik hakkının ihlali nedeniyle “………..com” adlı internet sitesi için “erişimin engellenmesine” karar verilmesini müvekkilimiz adına saygıyla talep ederiz. …/…/…

EK    :

  • ……. Sulh Ceza Hakimliği’nin ……. tarih ve …… / ……. Sayılı

 

İtiraz Eden Vekili
Av. Yekcan ÖNER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir