Hukuki Danışmanlık

Hukuki Danışmanlık oner.av.tr

Hukuki Danışmanlık

Hukuki danışmanlık genellikle hukuk ilkelerinin değerlendirilmesi ve belirli bir olguya veya meseleye uygulanması olarak tanımlanabilir. Bir probleminiz varsa ve çözmek için yasal tavsiyeye ihtiyacınız varsa, bir hukuk danışmanından yardım alabilirsiniz. Sadece bir avukat size gerçek yasal tavsiye verebilir.

Öner Hukuk ve Danışmanlık olarak hem bireylere hem de şirketlere hukuki danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Danışmanlık hizmetimiz randevu almak kaydıyla ofisimizde birebir verildiği gibi, “Online hukuki danışmanlık” olarak e-mail ve telefon yoluyla da verilmektedir.  Hukuki danışma hizmetimiz şirketler veya bireylere aylık danışmanlık hizmeti olarak verilebildiği gibi saatlik veya bir defaya özgü bir konu ile sınırlı olmak üzere de verilebilmektedir.

Hukuki Danışmanlık oner.av.tr

Online Hukuki Danışmanlık

Hukuk büromuza uğrama imkânı bulunmayan, İstanbul veya yurtdışında bulunan kişiler için e-mail veya telefon yoluyla danışmanlık hizmetimiz bulunmaktadır.

1-) E-mail ile Hukuki Danışmanlık

Danışmak istediğiniz konu ile ilgili incelenmesi gereken bir belge bulunması halinde, belgeler info@oner.av.tr mail adresine gönderilir. Hukuki danışmanlık ücretimiz belirteceğimiz banka hesabına yatırıldıktan sonra mümkün olan en kısa sürede ve 2 iş gününü geçmemek kaydıyla danışmanlık istediğiniz konu ile ilgili tarafınıza e-mail geri dönüş yapılarak yazılı hukuki danışmanlık hizmeti verilir.

2-) Telefon ile Hukuki Danışmanlık

Genelde acil durumlarda hukuki danışmanlık hizmeti almak isteyen kişilerin tercih ettiği bir danışmanlık hizmetidir. Belirteceğimiz banka hesabına danışmanlık ücreti yatırıldıktan sonra mümkün olan en kısa sürede danışmanlık isteyen kişiye ofisimizce geri dönüş yapılarak danışmanlık hizmeti verilir. Acil olmayan durumlarda ise karşılıklı olarak bir görüşme saati belirlenir ve danışmanlık hizmeti verilir.

Şirketler İçin Hukuki Danışmanlık

Her şirketin yasal desteğe ihtiyacı vardır. Bazı şirketler bünyesinde avukat bulundurarak bu desteği sağlarken bazıları da bir avukatla anlaşarak hukuki danışmanlık hizmeti almaktadır.

Öner Hukuk bürosu olarak şirketlerin dava takibinin yanı sıra şirketler için aylık hukuki danışmanlık hizmetimiz bulunmaktadır. Karşılıklı anlaşmadan sonra kurulan sözleşme ile bu hizmeti sağlamaktayız.

Hukuki danışmanlık şirketler için önemli bir durum arz etmektedir. Küçük veya büyük fark etmeden tüm şirketlerin hukuki danışmanlık hizmeti alması şirketin lehine bir durum olacaktır. Şirket için sözleşme hazırlanması, işçi çıkarılması veya alınması, işçinin özlük dosyasının hazırlanması vb. konularda şirket için kesinlikle bir hukuk danışmanının bulunması gerekir. Aksi halde maddi ve manevi olarak şirketin zarara uğraması kaçınılmazdır. Özellikle önleyici danışmanlık hizmeti şirketin minimum zararla sorunu çözmesini sağlamaktadır. Önleyici danışmanlık hizmeti ile şirketlerin yaşayabileceği hukuki sorunlar, sorun çıkmadan önlenmeye çalışılmaktadır.

Öner Hukuk ve Danışmanlık Bürosu‘na, şirketlere hukuki danışmanlık hizmeti için bize  iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Hukuki Danışmanlık Neden Önemlidir ?

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık hemen hemen her tür bilgiye ulaşmak kolaylaşmıştır. Ama bu bilgilerin doğruluk payının ne olduğu veya eksikliklerinin ne olduğu tam bilenemez. İşte bu yüzden belirli konularda uzman kişilerden bilgi almak sizi en hızlı ve doğru sonuca götürecektir.

Hukuki danışmanlık hizmeti ile kişiler  problemleriyle ilgili doğru bilgilere ve sorunların alternatif çözümlerine ulaşmakta ve hukuki sorunlarının mecbur kalmadıkça davaya dönüşmesini, uzamasını ve gereksiz ihtilafları önlemiş olmaktadır.

Öner Hukuk ve Danışmanlık olarak hukuki konulardaki bilgimizi iş sahibi ve müvekkillerimize sunarak, hukuki problemlerinin davaya dönüşmesini, gereksiz yere uzamasını ve büyümesini önlemek amacıyla hareket etmekteyiz

Aile ve Boşanma Hukuku ile ilgili her türlü bilgi ve destek talebini aşağıdaki form aracılığıyla gerçekleştirebileceğiniz gibi bizimle direkt olarak da iletişime geçebilirsiniz.

  Aile ve Boşanma Hukuku ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ve destek almak için lütfen iletişime geçiniz.
  İletişim adreslerimiz:

  Telefon: 05443120902

  E-Posta: info@oner.av.tr

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir